Genelpatent belgesi

patent belgesi


Müşterilerimizin marka tescil ve belge yönetimi ihtiyaçlarına karşılık vermek için kurulduk. Sizde marka tescil ve patent başvurularınızı danışmanlık aracılığımızla başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

iso belgesi geliştirilmiş uluslararası standardı ifade eder. ISO 9001 belgesinin ana hedefi müşteri memnuniyetidir. Kalitede sadece ürünler veya sunulan hizmetleri kapsamıyor. Günümüzde hizmet ve ürünlerin tamamı bu kapsam içerisinde yer alıyor. İşletmelerin mal ya da hizmetini diğer işletmenin mal veya hizmetinden ayıran belirleyici unsurlara marka adı verilir. marka tescil belgesi konusunda sizlere profesyonel danışmanlık desteği verebiliyoruz. Tescil süreci doğru araştırma, takip ve bilgi birikimini gerektiren bir konudur. Tescil aşaması doğru yapılmazsa süreç daha da uzayabilir. Tescil koruması başvurunun yapıldığı günden itibaren koruma altına alınır. Marka tescil başvurusunun yapılmasından sonra Türk Patent ve Marka Kurumu başvuru sonucunu açıklar. İşlemleri hızlı tamamlanması için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Patent Belgesi

patent belgesi buluşu geliştiren kişiye verilen bir hak belgesidir. Buluşu geliştiren kişinin izni gözetilmeden tescilli buluşun üretimini yapması yasaktır. Patent konusunda çabalarınızın karşılığını almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Başta belgelendirme çalışmaları olmakla beraber, kurumsal kimlik yapınıza değer katmayı başarıyoruz. İşletmenize gerçek kişiliğin kazandırılması amacıyla pazarlama ve satış konusunda güncel desteğimiz devam ediyor. Yönetim danışmanlığı ve kurumsal kimlik anlayışında gözettiğimiz değerler bizleri bir adım öne çıkarmaya başladı. Patent konusunda detaylar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Categories: Genel

Comments

No Comments Yet. Be the first?

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir