GenelAYLA TEMİZLİK ŞİRKETİ

AYLA TEMİZLİK ŞİRKETİ

Koltuk takımlarımız evlerimizin olmazsa olmazları arasında yer alıyor ve günlük hayatımızın bir parçası haline gelmiş adeta. Zaman içerisinde kullanarak ve üzerinde sıkça vakit ayırdığımız bu koltuklarımız ne derece temiz yada sağlıklı olduğunu biliyor musunuz ? Dışarında içeriye günlük olarak binlerce tozu, kiri, mikrop ve diğer ölü deri ve kırıntılar gözle görülmeyecek şekilde evimize ve objelere yer ediniyorlar. Bizler bu konuda sizlere yardımcı olmak adına devreye girmekteyiz. Bahçeşehir koltuk yıkama olarak koltuk takımlarınızı son derece model ve profesyonel ekip ekipmanlarla koltuk yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

 

Koltuk yıkama işlemleriniz bitkisel özlü ürünler kullanılarak; toz alma, yıkama – fırçalama, durulama ve son olarakta kurutma işlemleri ile gerçekleştirilir. Yıkama süresi koltuğun kirine ve kumaşına göre farklılık gösterir. Bahçeşehir koltuk yıkama olarak yapmış olduğumuz hizmetin arkasında kalarak yıkama sonrası müşterilerimize garanti vermekteyiz. Sizlerde Ayla Temizlik Şirketi ailesi ile tanışarak koltuk yıkama, halı yıkama, yatak yıkama, daire temizliği gibi bir çok alanda hizmet alabilirsiniz.

 

Ayla temizlik şirketine haftanın 7 günü sabah: 09:00 akşam 22:00 e kadar iletişim kurabilir konu hakkında bilgi ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Categories: Genel

Comments

No Comments Yet. Be the first?

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir