GenelDoğallığın Adresi Gemlik Zeytinleri

Doğallığın Adresi Gemlik Zeytinleri

Sağlık ve şifa kaynağı olan zeytin ve zeytinyağının doğalını arıyorsanız Gemlik Zeytini tam size hitap ediyor. Sabah kahvaltılarını şenlendirmesi ile tanınan zeytin artık pek çok yemek, salata ve mezeye de misafir oluyor. Bu kadar çok tüketilen zeytinler ne kadar sağlıklı ise, siz de sağlığınızı o kadar korursunuz.

Taptaze Ürünler

Satışa sunduğumuz tüm ürünler Gemlik’teki yerli üreticilerden ve kooperatiflerden alınmaktadır. Tüm zeytin ve zeytinyağı çeşitleri o senenin mahsulüdür. Zeytinin anavatanı olan ülkemizde en iyi ve en kaliteli zeytin, Gemlik zeytinidir. Biz de sizlere zeytinin en kalitelisini vaat ediyoruz. Aldığınız sofralık zeytinleri uygun koşullarda saklayarak ilk günkü tazeliğinde tüketebilirsiniz.

Ülkemizde üretilen zeytinin neredeyse ¾’ü yağlık olarak değerlendirilir. Neticesinde ise şifa deposu olan zeytinyağı mutfaklarda yerini alır. Zeytinyağı da zeytin hasadından sonra yapılır ve yıllarca dayanabilir. Ancak en lezzetli ve şifalı zeytinyağı natürel sızma zeytinyağıdır. Mis kokulu, berrak, taze ve asidi yerinde olan bu yağı kapınıza kadar getiriyoruz. Doğal Zeytinyağı gönül rahatlığıyla bebeklerinizde kullanma uygundur.

Kalite Kapınızda

Sitemiz üzerinden oluşturduğunuz siparişler en kısa sürede kargo yoluyla kapınıza gelecektir. Alışveriş yaparken ister kredi kartı, ister banka kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz. Kolay ödeme seçenekleri ve hızlı kargo ile en kısa sürede ürünlerin tadına bakabilir ve yeni siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Sadece zeytin ve zeytinyağı değil Rifat minare ürünlerini de sitemizden satın alabilirsiniz.

Categories: Genel

Comments

No Comments Yet. Be the first?

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir