GenelGüvenilir Alışveriş Mümkün Müdür?

Güvenilir Alışveriş Mümkün Müdür?

Son dönemlerde internet alışverişlerindeki dolandırıcılık olaylarının artması ile birlikte internette kullanılabilecek olan Paykasa, Astropay ya da paykwik gibi sanal kartlara olan ihtiyacı da artmıştır.

Paykasa, Astropay ve Paykwik bu ihtiyacın karşılanabilmesi için gerekli olan bütün özelliklere sahiptir. İlerleyen zamanlarda bütün alışverişler için kullanılacak olan ve artık kağıt para taşımak gibi bir durumun yaşanmaması kaçınılmaz görünüyor. Bu nedenle geleceğin teknolojisi olan sanal kartlar sayesinde yapacağınız alışverişlerde istediğiniz gibi davranabileceksiniz.

Sanal Kart Nasıl Çalışır?
İnternet alışverişlerinizde sizlerden kredi kartlarınızın 16 haneli numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu talep edilir. Paylaşacağınız bu bilgiler sizlerin kişisel bilgileriniz olmasından dolayı yanlış kişilerin ellerin geçmesi ile birlikte büyük bir dolandırıcılık içinde kendinizi bulabileceksiniz. Bu nedenle satın alacağınız astropay ile birlikte sizlere ihtiyacınız olacak 16 haneli numara, son kullanma tarihi ve aynı zamanda güvenlik kodu verilecektir. Verilen bu bilgiler sadece sizlere özel olarak üretilecek ve sizinle birlikte farklı kişilere verilmeyecektir.

Sanal Kartlar Güvenilir Midir?

Paykwik ya da diğer sanal kartlar belirli limitlerde üretilen ve satılan sanal bir karttır. Bu nedenle eğer bir dolandırıcılık faaliyeti içerisine düşerseniz sadece size sunulan kartın limiti dahilinde bir işlem yapılabilecektir. Bu limitlerin tercihe göre kredi kartlarınızın limitlerine göre daha düşük seviyelerde olacağından dolayı kredi kartı ile alışverişe göre daha güvenlidir. Siz de güvenilir paykasa ihtiyacınız için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Categories: Genel

Comments

No Comments Yet. Be the first?

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir