GenelEtkili Yazılım Çözümleri

Etkili Yazılım Çözümleri

İşletmelerin bilgisayar çözümleri olası sıkıntıların engellenmesi ve önlem almak açısından kritik bir konudur. C2B bilişim olarak kapsamlı sonuçlar vermekteyiz.

Sıkıntısız Veri Alışverişi Mümkün
Todo Backup işlemi ile yazılım yedekleme konusunda olası sorunları engellemek ve pürüzsüz veri alışverişi yapmak mümkün. Sisteme dayalı çok sayıda işlem olduğu düşünülürse telefon ya da bilgisayarda cihaz üzerinden veri alışverişinin ne kadar önemli olduğu da anlaşılacaktır. Cihaz kullanımında bir sıkıntı olursa büyük problemleri doğurabilir ve bu nedenle yedeklemeye temelde ihtiyaç vardır. Yedekleme tanımına bakılırsa, tam da sorun ve kriz zamanında bilgilerinizin kopya halinde korunmasını sağlamaktır. Bu kopya eski bilgileri sorunsuz şekilde bünyesinde barındırır. Bu şekilde para ve iş gücü kaybının da önüne geçilmiş olur. veri yedekleme, birçok açıdan avantaj sağlayan bir uygulamadır. Bu işlemin belli aralıklarla gerçekleşmesi için firmamıza başvuru yapabilir ve sorunu çözebilirsiniz.

Mail ve Spam Çözümleri

Mailstore hizmeti veren firmamızda maillerinizi güvence altına alıyoruz. Arşiv mail özelliği sayesinde eski ve ulaşılması gereken maillere bu şekilde kolayca ulaşmak mümkün. Bekleme ve depolama alanı içerisinde yer alan mailler, daha sonra gerekli görüldüğünde Outlook gibi sunucu üzerinden göörüntülenebiliyor. Kötü niyetli yazılımlara karşı bu arşivleme ek güvenlik sağlıyor. Ayrıca Smart Host & Etrn Hizmeti ile spam sorunu da giderilebiliyor. Sunucularda görülen spam ve atlanan mail durumunu gidermek için firmamızın sunucusu devreye girerek çözüm üretiyor.

Categories: Genel

Comments

No Comments Yet. Be the first?

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir