GenelBaşakşehir Nakliyat

Başakşehir Nakliyat

İstanbul şehir içi ve şehirlerarası nakliye ihtiyaçlarınız için İstanbul Nakliyat firmamız sizlere hizmet sunmaktadır. Kısa sürede, en az zahmet ve en ucuz maliyetle taşınmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sektördeki deneyimimiz ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde oldukça konforlu bir taşınma süreci yaşarsınız.

Nakliye Hizmetleri

Başakşehir Nakliyat firmamızla anlaşmanız Halide randevu günü ve saatinde adresinizde oluruz. Eşyalar konusunda keşif yaptıktan sonra ambalajlama aşamasına geçip, eşyaların niteliğine göre ambalajlar ile paketleriz. Bu aşamada gerekli tüm ekipman firmamızla getirilecektir. Adresin yüksekliğine göre asansörle ya da normal taşıma yöntemleri ile eşyaları araca yükleriz. Taşıma süresi eşyaların çokluğuna göre değişkenlik gösterir. Ancak şehir içinde aynı gün taşınma işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Profesyonel Çalışanlar

Taşınma esnasında en korkulan şey eşyaların zarar görmesidir. Ancak profesyonel çalışanlarımız sayesinde böyle bir endişeniz olmasın. Eşyalarınızın bize emanet olduğunun farkında olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Atakent Nakliyat firmamız bünyesindeki tüm çalışanlar bu alanda deneyimli ve firma prensiplerimize bağlı kişilerdir. Böylece eşyalarınızı, evinizi güvenle emanet edebileceksiniz.

Nakliye Çeşitleri

Firmamız tarafından sadece ev taşıma işleri yapılmamaktadır. Tüm nakliye ihtiyaçlarınız için kapsamlı hizmet verilir. İstanbul evden eve nakliyat işinin yanı sıra büro, işyeri, mağaza taşıma gibi işler de yapılır. Parça eşya, depo malları gibi nakliye işleri için de iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınız olan hizmeti bildirmeniz halinde aradığınız hizmet sunulacaktır.

Categories: Genel

Comments

No Comments Yet. Be the first?

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir